עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

גמירה מהירה: סיבות ודרכי טיפול

18/06/2018 20:51
אסף סגל
גמירה מהירה
גמירה מהירה: סיבות ודרכי טיפול
גמירה מהירה היא תופעה מביכה ששליש מאוכלוסית הגברים בעולם סובלים ממנה, היא נגרמת מכמה סיבות חלקן פסיכולגיות וחלקן בריאותיות. גמירה מהירה היא בעיה מצב בו אחד מבני הזוג מגיע לאורגזמה או גמירה לאחר זמן מאוד קצר לאחר החדירה, ישנם מצבים קיצוניים בהם מגיעים לגמירה עוד לפני החדירה. גמירה מהירה גורמת למבוכה רבה ולביטחון עצמי נמוך מאוד אצל הגבר אשר מרגיש שאינו יכול לספק את בת זוגו. המיניות אצל הגבר מתקשרת ישירות לביטחון העצמי שלו והיכולת לכבוש נשים ולספק אותן בחדר המיטות. 


השיטות לטיפול בגמירה מהירה הן באמצעות תרגילים משותפים עם בן או בת הזוג. להלן מספר תרגילים נפוצים לטיפול בגמירה מהירה:

  1.  "התחל ועצור" - זהו תרגול שעושים עם בן או בת הזוג. מתחילים עם קיום יחסי המין וכשמרגישים שמגיעים לאורגזמה עוצרים ומחכים עד שהתחושה תחלוף ואז ממשיכים. יש לחזור על הפעולה כ-3 פעמים ואז מגיעים לאורגזמה. 
  2. "עצור ולחץ" - תרגול שדומה מאוד לתרגול הקודם. מתחילים באקט המיני וכשמרגישים שמגיעים לאורגזמה, עוצרים ולוחצים את איבר המין באיזור העטרה עד שהתחושה חולפת. חוזרים על הפעולה מספר פעמים ואז מגיעים לאורגזמה. 
  3. "ספריי השהייה" - תכשיר נפוץ מאוד לטיפול בגמירה מהירה. ספריי להתזה על איבר המין המכיל חומרי אלחוש בכמות קטנה. החומר המאלחש מפחית את הרגישות באיבר המין ובעקבות כך, ניתן לעכב את הגמירה בצורה משמעותית (לעיתים אף 20 דק' יותר). 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

אודות
אסף סגל
ארכיון