עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

כדורי הרזיה מומלצים ללא מרשם

25/06/2018 14:28
אסף סגל
כדורי הרזיה, הרזיה, דיאטה

מה הם כדורי הרזיה?


כדורי הרזיה הם כדורים שנועדו לסייע בתהליך הרזיה ודיאטה. ישנם סוגים שונים של כדורי הרזיה כשכל אחד מהם מטפל באלמנט שונה בתהליך ההרזיה. ישנם כדורי הרזיה לתחושת שובע, כדורי הרזיה המונעים הפיכת פחמימות לשומנים וכדורי הרזיה המזרזים את התהליך המטבולי. 


כדורי הרזיה מתחלקים לשניים:


כדורי הרזיה תרופתיים - ניתנים במרשם רופא למטופל הסובל מ- BMI גבוה במיוחד. תרופות אלו גורמים לתופעות לוואי שונות אך הם יעילות לטווח הקצר. יש לשלב את נטילת התרופות עם אורך חיים בריא ופעילות גופנית. 


כדורי הרזיה טבעיים - אינם מצריכים מרשם רופא ולרוב אינם גורמים לתופעות לוואי. ישנם סוגים שונים של כדורי הרזיה טבעיים אשר מסייעים מאוד בתחושת השובע ושריפת השומן. למרות שאין צורך במרשם, עדיין מומלת להיוועץ באיש מקצוע מתאים על מנת להתאים את המוצר המתאים ביותר עבור המטופל. נהוג לחשוב שכדורי הרזיה טבעיים חלשים וכמעט אינם משפיעים על הגוף, זה לא נכון. כדורי הרזיה טבעיים יכולים להשפיע בצורה ניכרת על תהליכים ביולוגיים הקשורים בהרזיה ושריפת שומן. 


ממה כדאי להיזהר לפני שרוכשים כדורי הרזיה

ישנם יבואנים פיראטיים של כדורי הרזיה אשר מבריחים את הכדורים מסין ולרוב הם מכילים חומרים תרופתיים מסוכנים אשר עלולים לגרום לתופעות לוואי חמורות ואף למוות. יש לרכוש כדורי כדורי הרזיה מומלצים הם רק ממקורות אמינים ומוסמכים ועל המוצרים לעבור את הרגולציה המתאימה של משרד הבריאות הישראלי.  
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

אודות
אסף סגל
ארכיון