עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

דיאטת הודיה - כל העובדות על קקטוס הפלא!

15/01/2014 14:23
אסף סגל
כדורי הודיה, מדבקות הודיה, דיאטת הודיה

דיאטת ההודיה – הקקטוס שכבש את עולם הדיאטה!


דיאטת ההודיה, דיאטה המיוצרת מקקטוס ההודיה, נחשבת בין הדיאטות המובילות בעולם בגלל פעילות החומר הפעיל בקקטוס ההודיה אשר מדכא תאבון ועקב כך יורדת כמות האוכל הנצרכת בכל ארוחה, כך כמובן, אנו יורדים במשקל.

 

מוצר ההודיה הינו בין המוצרים המובילים כיום בשוק מוצרי הדיאטה העולמי בגלל היותו מדכא תאבון עוצמתי הגורם לתחושת שובע במשך כל היום, אך יש בכדי לשמור על יעילות המוצר יש לעשות הפסקה, פעם בחודש, בכך מונעים את התרגלות הגוף למוצר.


קקטוס ההודיה ידוע למדע וסגולותיו נרחבות מאד, הן בתחום הדיאטה והן בתחומים אחרים ברופאה הקונבנציונלית.ממי מומלץ לרכוש את המוצר המקורי?

מספר חברות מוכרות מוצרים אשר אולי רשום עליהם הודיה אך אינם מכילים את הקקטוס כלל, הטעיה זו מתרחשת בגלל שמפעלים בארץ אינם מורשים להשתמש ברכיב הקקטוס בדיאטה. לכן, בגלל הצלחת הדיאטה בעולם, מנסים משווקים אלה "לרכב" על ההצלחה העולמית ולהונות את הציבור שאינו יודע להבדיל בין המוצרים, לכן, מומלץ לפני כל רכישה, לבדוק בתווית המוצר אם רשום עליו "הודיה גורדוני" או "hoodia gordoni"

 


למי אסור להשתמש במוצר ההודיה?

אנשים הנוטלים תרופות מרשם,נשים בהריון,נשים מניקות,אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה,אנשים שיש להם מחלות לב או היו מחלות לב בעבר אנשים שעברו אירוע מוחי.


מוצרי דיאטת הודיה המקוריים מגיעים במספר דרכים: כדורי הודיהמדבקות הודיההודיה כמוסות ג'ל

כיצד כדורי הודיה עובדים?

כדורי הודיה עובדים על בלוטת ההיפותלמוס במוח, בכדורי הודיה יש חומר פעיל הנקרא  ,P57רכיב הגורם לתחושת שובע במשך כל היום, על ידי בלימת הבלוטה אשר משדרת למוח על רעב. השפעה נוספת של כדורי ההודיה מתבטאת בהגברת הערנות, כך שמאד מומלץ לנטול את כדורי ההודיה 6 לפני שהולכים לישון ולא אחרי, על מנת לא לסבול מנדודי שינה.


כיצד נדע איזה מוצר הוא המקורי?

המון מוצרי ההודיה אינם מכילים רכיבים מקקטוס ההודיה גורדוני. ישנן כמה גרסאות קיקיוניות לדיאטת ההודיה, מומלץ מאד לבדוק את רכיבי המוצר לפני הרכישה ולהימנע מאי נעימות, יש לבדוק ברשימת הרכיבים על תוית המוצר שרשום "הודיה" או "hoodia", אם לא רשום, המוצר מזוייף ולא מקורי. מוצרים רבים הנושאים את השם "דיאטת הודיה" אינם מכילים אפילו רמיזה לקקטוס ההודיה או לרכיב ה-P57, מומלץ להימנע מהם בכל מחיר.


מוצרי ההודיה המקוריים מיוצרים רק בארה"ב! וניתן לרכוש אותם בלעדית רק דרך אתר נטורל ביוטק הראשי.


למידע נוסף ורכישה של כדורי ההודיה המקוריים לחץ כאן!

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

אודות
אסף סגל
ארכיון