עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

"דיאטת סימונס" של ד"ר סימונס

15/01/2014 15:05
אסף סגל
דיאטת סימונס, דר סימונס, דוקטור סימונס

תרסיס הדיאטה של ד"ר סימונס, הדיאטה השנויה ביותר במחלוקת, עם זאת הפופולרית ביותר,על מה כל המהומה?

הדיאטה שלד"ר סימונס אשר נכנסה לתודעת ציבור היורדים במשקל כבר לפני 3 שנים כשאודטה,מנחת תכנית הבוקר הפופולרית, הודיעה בתכניתה שהורידה מעל 12 ק"ג בזכות"תרסיס פלאים" בשילוב של דיאטת 500 קלוריות. בארה"ב באותה תקופה,המנחה הפופולרי "דוקטור אוז" מתכנית הבריאות המפורסמת, המליץ על דיאטתסימונס כדיאטה המומלצת למעוניינים לרדת עד 15 ק"ג בחודש. מה היא אותה דיאטהוהאם היא מתאימה לי?

הדיאטה של ד"ר סימונס מבוססת על מחקר רב שנים שבוצע ע"יחוקר בריטי בשם "דוקטור אלברט סימונס", בחלק ממחקרו בוצעוניסויים קליניים על הורמון ה-HCG, שלטענת ד"ר סימונס,אחראי על פירוק שומנים ממאגרי שומן בזמן הריון האישה, על מנת להגן על העובר ולספקלו אנרגיה.

במהלך מחקרו, גילה ד"ר סימונס שמינון מסויים של HCG עם דיאטה דלת פחמימות גרמה לירידה מהירה שלעד 15 ק"ג ב-30 ימים בלבד. הדיאטה עבדה אצל נשים וגברים כאחד והתוצאות היוזהות אצל שני המינים.

כיום ניתן לרכוש את "דיאטת סימונס" במספר אתרים והגדולה מכולם היא "נטורלביוטק" המספקת שירות תמיכה ע"י תזונאיות, דבר החשוב להצלחת הדיאטה.ישנן גרסאות שונות הנמכרות באתרי קופונים שונים, אך ההמלצה היא לרכוש את הדיאטה רקדרך משווק מורשה המעניק תמיכה מלאה במהלך התהליך.

ישנן המון מחלוקות בנוגע ליעילות הדיאטה והסכנות התמונות בה

במקביל להצלחתה של הדיאטה, יצאו לעולם כתבות שליליות הטוענות שהורמוןה-HCG אינו תורם כלל לירידה במשקל ושדיאטת 500קלוריות מסוכנת ואינה מומלצת. כתבות אלו הן רוטינה שחוזרת על עצמה בכל פעםשדיאטה מצליחה כובשת את שוק הדיאטה. בימים שכתבות באתרים שונים ובעיתונות ניתןלקנות בכסף, מספר רב של חברות ודיאטניות שונות, דואגות להכפיש כל דיאטה חדשהשיוצאת לשוק בגלל שהמוצרים כגון תרסיס הדיאטה של ד"ר סימונס פוגעות בפרנסתן.

הדיאטה של מעיין חודדה, היכן ניתן להשיג אותה?

הדיאטה של מעיין חודדה מיוצרת ע"י נטורל ביוטק והיא כוללת אתטיפות הדיאטה המקוריות מארה"ב אשר מכילות כפול חומר פעיל מכל תרסיס דיאטה אחרבשוק ולכן מיוצר בטיפות מרוכזות. בנוסף, ניתן למצוא בערכת הדיאטה את כדוריה"שובע" אשר מדכאים את התיאבון ועוזרים לנו לעמוד ביעדי הדיאטה. עם הערכהמקבלים חוברת הסברים מפורטת שכוללים תפריטים מלאים לכל מהלך התהליך.

מה מומלץ? טיפות או תרסיס?

תרסיסי הדיאטה המשווקים ע"י רבים מאתרי הקופונים וחנויות הטבעהמקוונות מיוצרות בישראל ואינם המוצר המקורי שמשווק בעולם ואשר מגיע אך ורקמארה"ב, בצורת טיפות מרוכזות. לצערנו, לא ניתן להגיע לאותה פורמולה מרוכזתבצורת תרסיס. בגלל היותו מותז לפה, אותה פורמולה בתרסיס תהפוך את המוצר למר מאד ובלתיניתן להתזה ישירות לפה. את טיפות ד"ר סימונס המקוריות המגיעות מארה"ב, יש לטפטףבכוס מים או תה ולא ישירות לפה. מוצר התרסיס מעולה למעוניינים בירידה של 3-5ק"ג. למעוניינים בירידה של יותר מזה יש להשתמש בטיפות המקוריות מארה"ב.


כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה:

אודות
אסף סגל
ארכיון